Witamy na oficjalnej stronie.
     
  Nawigacja

 


Aktualności
O mnie
Sufler Rock Festiwal
DZIAŁALNOŚĆ W RADZIE MIASTA PIEKARY ŚLĄSKIE 2014-2018
DZIAŁALNOŚĆ W RADZIE MIASTA PIEKARY ŚLĄSKIE 2010-2014
Tu... w Piekarach wczoraj i dziś
Akcja wywieś flagę
Działalność społeczna
Brzozowice-Kamień na fotografii
i w filmie
Galeria Fotografii
Piekary w obiektywie
Historia Podnoszenia Ciężarów
w Piekarach Śląskich
W mediach
Z filmowej i muzycznej półki
Polecane strony
Polecane miejsca
Pasje-Budka Suflera
Kontakt
     
  O mnie
 

Witam serdecznie na mojej stronie.
Znajdziecie tu Państwo informacje o mnie a przede wszystkim o działalności społecznej, zainteresowaniach w tym m.in. polityka, fotografia, sport i... Budka Suflera. W dziale aktualności będę informował o wydarzeniach i bieżących interesujących sprawach. Zapraszam do odwiedzin poszczególnych działów.

Łukasz Ściebiorowski

 
     
     
  Aktualności

     
 

Wyróżnienie "Przyjaciel szkoły" od Zespołu Szkół Specjalnych

 
 
Dodano: 10 czerwca 2018r. przez: Admin DP

W piątek, 8 czerwca w Zespole Szkół Specjalnych w Piekarach Śląskich odbyło się "święto" szkoły podczas którego z rąk Dyrektora Zygmunta Krawczyka miałem wielki zaszczyt odebrać statuetkę i tytuł "Przyjaciel szkoły".

Z pewnością jest wiele osób, które zasłużyło bardziej na taki tytuł, dlatego serdecznie dziękuję dyrekcji, gronu pedagogicznemu, uczniom i całej społeczności szkolnej ZSS za te wyjątkowe wyróżnienie. Cieszę się, że decyzje, które jako radni wraz z Prezydent Miasta Sławą Umińską-Duraj podejmujemy mogą przyczynić się do rozwoju placówki. Z komisją Edukacji, Kultury i Sportu, której przewodniczę, dwukrotnie gościliśmy w szkole, zarówno w budynku przy ul. Bytomskiej/Popiełuszki i obecnym przy ul. Armii Krajowej. Za każdym razem było to cenne doświadczenie podpatrzeć jak funkcjonuje szkoła.

Z pewnością rok szkolny 2017/2018 był dla ZSS wyjątkowy, bo 1 września szkoła rozpoczęła funkcjonowanie w innym budynku przy ul. Armii Krajowej. Dla szkoły był to jednak wyczekiwany moment, bo pojawiły się nowe perspektywy i szanse na rozwój. Tym bardziej, życzę więc całej szkole sukcesów pedagogicznych i wychowawczych.


Na uroczystości byli obecni również radni: Natalia Ciupińska-Szoska (OKR), Gabriela Kosssakowska i Czesław Wymysło.