Witamy na oficjalnej stronie.
     
  Nawigacja

 


Aktualności
O mnie
Sufler Rock Festiwal
DZIAŁALNOŚĆ W RADZIE MIASTA PIEKARY ŚLĄSKIE 2014-2018
DZIAŁALNOŚĆ W RADZIE MIASTA PIEKARY ŚLĄSKIE 2010-2014
Tu... w Piekarach wczoraj i dziś
Akcja wywieś flagę
Działalność społeczna
Brzozowice-Kamień na fotografii
i w filmie
Galeria Fotografii
Piekary w obiektywie
Historia Podnoszenia Ciężarów
w Piekarach Śląskich
W mediach
Z filmowej i muzycznej półki
Polecane strony
Polecane miejsca
Pasje-Budka Suflera
Kontakt
     
  O mnie
 

Witam serdecznie na mojej stronie.
Znajdziecie tu Państwo informacje o mnie a przede wszystkim o działalności społecznej, zainteresowaniach w tym m.in. polityka, fotografia, sport i... Budka Suflera. W dziale aktualności będę informował o wydarzeniach i bieżących interesujących sprawach. Zapraszam do odwiedzin poszczególnych działów.

Łukasz Ściebiorowski

 
     
     
  Aktualności

     
 

Festyn parafialny w Kamieniu

 
 
Dodano: 14 czerwca 2018r. przez: Admin DP

Festyn parafialny w Kamieniu odbędzie się w sobotę, 16 czerwca. Po raz drugi na parkingu przed kościołem przy ul. Bp. Nankera wszyscy zebrani będą mieli okazję wziąć udział w przygotowanych atrakcjach. Wśród nich nie zabraknie dobrego jedzenia, muzycznej uczty w postaci występów Górniczej Orkiestry Dętej KWK Julian, Wojkowickiej Grupy Bluesowej, Zespołu Jinks i gwiazdy wieczoru Damiana Holeckiego. Uczestnicy będą mieli również okazję wziąć udział w przygotowanym przeze mnie konkursie wiedzy o Piekarach Śląskich. Wydarzenie rozpocznie się o godz. 12.00 specjalnym blokiem zajęć przygotowanym dla najmłodszych w tym teatrzyk, malowanie twarzy, zjeżdżalnia i dmuchany zamek, przejażdżka na koniach w ogrodzie farskim. O dobry humor zadba Kabaret złożony z grupy ministrantów.
W czasie festynu będzie się można poddać konsultacjom kardiologicznym czy zrobić sobie specjalne pamiątkowe zdjęcie w fotobudce. Jednym z elementów festynu będzie również promocja rodzicielstwa zastępczego. Zakończenie imprezy przewidziano na godz. 21.30 Apelem Maryjnym.

Do udziału w Festynie parafialnym serdecznie zaprasza Proboszcz Parafii Św. Ap. Piotra i Pawła w Kamieniu ks. Dariusz Borowiec.

Organizacja Festynu parafialnego to bardzo ciekawa inicjatywa ks. Proboszcza Dariusza Borowca i rady parafialnej, co pokazała już zeszłoroczna pierwsza edycja. Przygotowywana od wielu tygodni impreza z pewnością jest dobrą alternatywą na spędzenie sobotniego popołudnia i mam nadzieję, że wpisze się na stałe w kalendarz corocznych wydarzeń w mieście.

W związku z organizacją festynu parking przed kościołem w Kamieniu będzie wyłączony z użytkowania od piątku od g. 18.00 do soboty do zakończenia imprezy.