Witamy na oficjalnej stronie.
     
  Nawigacja

 


Aktualności
O mnie
Sufler Rock Festiwal
DZIAŁALNOŚĆ W RADZIE MIASTA PIEKARY ŚLĄSKIE 2014-2018
DZIAŁALNOŚĆ W RADZIE MIASTA PIEKARY ŚLĄSKIE 2010-2014
Tu... w Piekarach wczoraj i dziś
Akcja wywieś flagę
Działalność społeczna
Brzozowice-Kamień na fotografii
i w filmie
Galeria Fotografii
Piekary w obiektywie
Historia Podnoszenia Ciężarów
w Piekarach Śląskich
W mediach
Z filmowej i muzycznej półki
Pielgrzymkowe kadry
Polecane strony
Polecane miejsca
Pasje-Budka Suflera
Kontakt
     
  O mnie
 

Witam serdecznie na mojej stronie.
Znajdziecie tu Państwo informacje o mnie a przede wszystkim o działalności społecznej, zainteresowaniach w tym m.in. polityka, fotografia, sport i... Budka Suflera. W dziale aktualności będę informował o wydarzeniach i bieżących interesujących sprawach. Zapraszam do odwiedzin poszczególnych działów.

Łukasz Ściebiorowski

 
     
     
  Aktualności

     
 

Piekarskie drużyny przygotowują się do rozgrywek piłkarskich

 
 
Dodano: 2 sierpnia 2018r. przez: Admin DP

Przed nami piłkarskie rozgrywki w których występować będą piekarskie drużyny. Na 18 sierpnia zaplanowana została inauguracja bytomskiej Klasy A z udziałem drużyn KS Orkan Dąbrówka Wielka, KS Orzeł Biały Brzeziny Śląskie, KS Piekary Śląskie i DKS Czarni Kozłowa Góra. W Klasie B grupy Bytom rywalizować będą DKS Czarni II Kozłowa Góra oraz GKS Andaluzja Brzozowice-Kamień. Drużyny rozpoczęły już treningi.

Pierwszy mecz w ramach przygotowań do nowego sezonu rozegra I drużyna GKS Andaluzja, która na obiekcie MOSiR Andaluzja przy ul. Skłodowskiej-Curie 49 w sobotę, 4 sierpnia o godz. 16 zmierzy się ze starszymi kolegami z drużyny Oldbojów Andaluzji. Celem "Andaluzji" na zbliżający się sezon 2018/2019, w której nowym trenerem został Piotr Wacławczyk, jest niewątpliwie szybki powrót do Klasy A. Z pewnością woli walki i zaangażowania piłkarzom nie zabraknie.