Witamy na oficjalnej stronie.
     
  Nawigacja

 


Aktualności
O mnie
WYBORY SAMORZĄDOWE 2018
Sufler Rock Festiwal
DZIAŁALNOŚĆ W RADZIE MIASTA PIEKARY ŚLĄSKIE 2014-2018
DZIAŁALNOŚĆ W RADZIE MIASTA PIEKARY ŚLĄSKIE 2010-2014
Tu... w Piekarach wczoraj i dziś
Akcja wywieś flagę
Działalność społeczna
Brzozowice-Kamień na fotografii
i w filmie
Galeria Fotografii
Piekary w obiektywie
Historia Podnoszenia Ciężarów
w Piekarach Śląskich
W mediach
Z filmowej i muzycznej półki
Pielgrzymkowe kadry
Polecane strony
Polecane miejsca
Pasje-Budka Suflera
Kontakt
     
  O mnie
 

Witam serdecznie na mojej stronie.
Znajdziecie tu Państwo informacje o mnie a przede wszystkim o działalności społecznej, zainteresowaniach w tym m.in. polityka, fotografia, sport i... Budka Suflera. W dziale aktualności będę informował o wydarzeniach i bieżących interesujących sprawach. Zapraszam do odwiedzin poszczególnych działów.

Łukasz Ściebiorowski

 
     
     
  Aktualności

     
 

Wybory samorządowe 21 października 2018

 
 
Dodano: 20 sierpnia 2018r. przez: Admin DP

Szanowni Państwo,
Zbliża się koniec kadencji 2014-2018 Rady Miasta Piekary Śląskie. Przed nami wybory samorządowe, zarządzone na dzień 21 października 2018 r. W całej Polsce wybierać będziemy nowe rady miast, gmin, powiatów, sejmików wojewódzkich, wójtów, burmistrzów, prezydentów.
 W Piekarach Śląskich wybierać będziemy radę miasta i prezydenta miasta.
Powołany został już Komitet Wyborczy Wyborców Sławy Umińskiej-Duraj, którego jestem członkiem. Naszym kandydatem na urząd Prezydenta Miasta Piekary Śląskie jest Sława Umińska-Duraj. Obecna Prezydent Miasta. W najbliższych dniach poznacie Państwo kandydatów w poszczególnych okręgach do Rady Miasta. Będę miał zaszczyt ponownie wystartować w wyborach do Rady Miasta Piekary Śląskie z okręgu 3 (Brzozowice-Kamień - Kamień - Osiedle Powstańców Śląskich - Brzeziny Śląskie - Dąbrówka Wielka - Dołki).

Zachęcam do śledzenia zarówno mojej strony internetowej jak i strony www.krzysztofturzanski.pl oraz naszych profilów na facebooku a także materiałów drukowanych gdzie będziemy przekazywać wszystkie istotne informacje, program wyborczy, sylwetki kandydatów. Wspólnie z mieszkańcami - RAZEM ZMIENIAMY PIEKARY ŚLĄSKIE

W chwili obecnej zachęcam również do zapoznania się ze sprawozdaniem Obywatelskiego Klubu Radnych oraz Prezydent Sławy Umińskiej-Duraj i jej zastępcy Krzysztofa Turzańskiego z naszej działalności w kadencji 2014-2018. 

Zachęcam już teraz do uczestnictwa w wyborach i głosowania 21 października.