Witamy na oficjalnej stronie.
     
  Nawigacja

 


Aktualności
O mnie
WYBORY SAMORZĄDOWE 2018
Sufler Rock Festiwal
DZIAŁALNOŚĆ W RADZIE MIASTA PIEKARY ŚLĄSKIE 2014-2018
DZIAŁALNOŚĆ W RADZIE MIASTA PIEKARY ŚLĄSKIE 2010-2014
Tu... w Piekarach wczoraj i dziś
Akcja wywieś flagę
Działalność społeczna
Brzozowice-Kamień na fotografii
i w filmie
Galeria Fotografii
Piekary w obiektywie
Historia Podnoszenia Ciężarów
w Piekarach Śląskich
W mediach
Z filmowej i muzycznej półki
Pielgrzymkowe kadry
Polecane strony
Polecane miejsca
Pasje-Budka Suflera
Kontakt
     
  O mnie
 

Witam serdecznie na mojej stronie.
Znajdziecie tu Państwo informacje o mnie a przede wszystkim o działalności społecznej, zainteresowaniach w tym m.in. polityka, fotografia, sport i... Budka Suflera. W dziale aktualności będę informował o wydarzeniach i bieżących interesujących sprawach. Zapraszam do odwiedzin poszczególnych działów.

Łukasz Ściebiorowski

 
     
     
  Aktualności

     
 

Rozpoczęcie kadencji Rady Miasta Piekary Śląskie

 
 
Dodano: 18 listopada 2018r. przez: Admin DP

Dzięki zaufaniu mieszkańców Piekar Śląskich jakim mnie obdarzyli i kandydatów z ramienia KWW Sławy Umińskiej-Duraj podczas wyborów samorządowych 21 października b.r. po raz trzeci będę miał wielki zaszczyt objąć funkcję radnego Rady Miasta Piekary Śląskie.

Inauguracyjna sesja Rady Miasta w kadencji 2018-2023 odbędzie się w czwartek, 22 listopada 2018 r o g. 10.00 w Ośrodku Kultury "Andaluzja".

Porządek posiedzenia będzie obejmował ślubowanie Radnych, Ślubowanie Prezydenta Miasta Piekary Śląskie. Ponadto wybierzemy Przewodniczącego Rady Miasta i prawdopodobnie, jeśli będzie taka wola Rady, Zastępców Przewodniczącego. Sesje Rady Miasta są jawne, otwarte dla wszystkich zainteresowanych. Kolejna sesja Rady będzie już miała charakter roboczy, z powołaniem i określeniem zakresu działalności komisji stałych Rady Miasta.

Jaka będzie ta zbliżająca się kadencja? Z pewnością pełna wyzwań, nowych zadań, inwestycji ale i kontynuacji tego co już rozpoczęliśmy jak np. remont parku w Kamieniu, budowy ścieżek rowerowych, rozwiązywania problemów byłych mieszkań zakładowych.

Pozostaje tylko mieć nadzieję, że nie zabraknie wsparcia wszystkich radnych dla dobrych rozwiązań ale i tych trudnych decyzji, których nigdy nie brakuje w trakcie kadencji.

Naszym celem pozostaje oczywiście zapewnienie właściwego rozwoju miasta i realizacja założonych celów, jakie określiliśmy w programie wyborczym.

Zachęcam wszystkich do śledzenia działań Rady Miasta i radnych Obywatelskiego Klubu Radnych. Wszyscy nasi radni udostępniają numery kontaktowe i adresy mailowe.