Witamy na oficjalnej stronie.
     
  Nawigacja

 


Aktualności
O mnie
Sufler Rock Festiwal
DZIAŁALNOŚĆ W RADZIE MIASTA PIEKARY ŚLĄSKIE 2014-2018
DZIAŁALNOŚĆ W RADZIE MIASTA PIEKARY ŚLĄSKIE 2010-2014
Tu... w Piekarach wczoraj i dziś
Akcja wywieś flagę
Działalność społeczna
Brzozowice-Kamień na fotografii
i w filmie
Galeria Fotografii
Piekary w obiektywie
Historia Podnoszenia Ciężarów
w Piekarach Śląskich
W mediach
Z filmowej i muzycznej półki
Polecane strony
Polecane miejsca
Pasje-Budka Suflera
Kontakt
     
  O mnie
 

Witam serdecznie na mojej stronie.
Znajdziecie tu Państwo informacje o mnie a przede wszystkim o działalności społecznej, zainteresowaniach w tym m.in. polityka, fotografia, sport i... Budka Suflera. W dziale aktualności będę informował o wydarzeniach i bieżących interesujących sprawach. Zapraszam do odwiedzin poszczególnych działów.

Łukasz Ściebiorowski

 
     
     
  Aktualności

     
 

Życzenia dla pracowników socjalnych

 
 
Dodano: 20 listpada 2017r. przez: Admin


21 listopada przypada Dzień Pracownika Socjalnego. Wszystkim osobom działającym w sferze socjalnej, w tym pracownikom Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Piekarach Śląskich, przekazuję serdeczne życzenia i podziękowanie za zaangażowanie na rzecz rodzin i wszystkich potrzebujących.

Dzień Pracownika Socjalnego w Piekarach Śląskich obchodzono już w piątek, 17 listopada, kiedy to w Ośrodku Kultury "Andaluzja" spotkali się, jak co roku przy tej okazji, pracownicy Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie oraz zaproszeni goście. Wśród nich w zastępca prezydent miasta Krzysztof Turzański, radni, przedstawiciele instytucji miejskich i stowarzyszeń.

Wspólnie z radnymi Obywatelskiego Klubu Radnych przekazaliśmy również życzenia dla MOPR i wszystkich pracowników socjalnych.

W trakcie spotkania, otrzymałem, co było dla mnie wielką niespodzianką ale i bardzo miłym wydarzeniem, z rąk dyrektora MOPR Macieja Gazdy specjalnie podziękowania, które co roku MOPR wręcza jednej z osób zaangażowanej w potrzeby społeczności Piekar Śląskich. Jeszcze raz bardzo dziękuję za wyróżnienie :)

Łukasz Ściebiorowski