Witamy na oficjalnej stronie.
     
  Nawigacja

 


Aktualności
O mnie
Sufler Rock Festiwal
DZIAŁALNOŚĆ W RADZIE MIASTA PIEKARY ŚLĄSKIE 2014-2018
DZIAŁALNOŚĆ W RADZIE MIASTA PIEKARY ŚLĄSKIE 2010-2014
Tu... w Piekarach wczoraj i dziś
Akcja wywieś flagę
Działalność społeczna
Brzozowice-Kamień na fotografii
i w filmie
Galeria Fotografii
Piekary w obiektywie
Historia Podnoszenia Ciężarów
w Piekarach Śląskich
W mediach
Z filmowej i muzycznej półki
Polecane strony
Polecane miejsca
Pasje-Budka Suflera
Kontakt
     
  O mnie
 

Witam serdecznie na mojej stronie.
Znajdziecie tu Państwo informacje o mnie a przede wszystkim o działalności społecznej, zainteresowaniach w tym m.in. polityka, fotografia, sport i... Budka Suflera. W dziale aktualności będę informował o wydarzeniach i bieżących interesujących sprawach. Zapraszam do odwiedzin poszczególnych działów.

Łukasz Ściebiorowski

 
     
     
  Aktualności

     
 

Piłkarze zakończyli jesienne rozgrywki

 
 
Dodano: 27 listpada 2017r. przez: Admin

Piłkarze zakończyli jesienne rozgrywki Zwycięstwem zakończyli rundę jesienną piekarscy piłkarze. W zaległym meczu 7 kolejki, rozegranym w niedzielę, 26 listopada GKS Andaluzja Brzozowice-Kamień pokonał na własnym boisku Silesię II Miechowice 2:0. Dość długo utrzymywał się bezbramkowy remis. Dopiero w 79 minucie, ku uciesze zgromadzonej publiczności, na listę strzelców wpisał się Michał Śmierzchalski. Jeszcze przez kolejne minuty kibice "Andaluzji" nie mogli być pewni o wynik. Kropkę nad "i" postawił jednak Maciej Bergier, który strzelił swojego pierwszego gola dla pierwszej drużyny "Andaluzji". Zdobyte punkty były bardzo potrzebne "Andaluzji", która ten rok zakończy na 12 miejscu z 16 pkt. w tabeli bytomskiej Klasy A. Z pewnością pozycja nie odzwierciedla możliwości i ambicji piłkarzy z 
Andaluzji".
Najwyżej na miejscu 6 z piekarskich drużyn uplasowała się ekipa Czarni Kozłowa Góra z dorobkiem 23 pkt. KS Piekary na m. 9 z 18 pkt. Pozycję niżej na 10 m. KS Orkan Dąbrówka Wielka z 18 pkt.

W lidze okręgowej nasz jedyny reprezentant KS Orzeł Biały Brzeziny Śląskie zakończył jesień na miejscu 14 z 12 pkt.

W bytomskiej Klasie B Silesia Piekary Śląskie uplasowała się na miejscu 5 z 28 pkt. Czarni II Kozłowa Góra na miejscu 8 z 20 pkt. Obie drużyny mają jednak do rozegrania jeden mecz zaległy.

Wiosną z pewnością każda z drużyn będzie ambitnie walczyła o kolejne punkty. Zachęcam wszystkich, tak jak pisałem już wcześniej, do odwiedzin wiosną piłkarskich boisk i dopingu drużyn oraz wsparcia w postaci zakupu cegiełek. Wydatków w klubach, związanych z utrzymaniem drużyn, nie brakuje. Środki sponsorów jak i ze sprzedaży cegiełek czy inne darowizny uzupełniają oczywiście dotacje otrzymywane z urzędu miasta.

Zapraszam do fotorelacji z meczu:

https://photos.app.goo.gl/uCEtq5ufYk4g6C2q1