Witamy na oficjalnej stronie.
     
  Nawigacja

 


Aktualności
O mnie
Sufler Rock Festiwal
DZIAŁALNOŚĆ W RADZIE MIASTA PIEKARY ŚLĄSKIE 2014-2018
DZIAŁALNOŚĆ W RADZIE MIASTA PIEKARY ŚLĄSKIE 2010-2014
Tu... w Piekarach wczoraj i dziś
Akcja wywieś flagę
Działalność społeczna
Brzozowice-Kamień na fotografii
i w filmie
Galeria Fotografii
Piekary w obiektywie
Historia Podnoszenia Ciężarów
w Piekarach Śląskich
W mediach
Z filmowej i muzycznej półki
Polecane strony
Polecane miejsca
Pasje-Budka Suflera
Kontakt
     
  O mnie
 

Witam serdecznie na mojej stronie.
Znajdziecie tu Państwo informacje o mnie a przede wszystkim o działalności społecznej, zainteresowaniach w tym m.in. polityka, fotografia, sport i... Budka Suflera. W dziale aktualności będę informował o wydarzeniach i bieżących interesujących sprawach. Zapraszam do odwiedzin poszczególnych działów.

Łukasz Ściebiorowski

 
     
     
  Aktualności

     
 

Powstaje baza piekarskich artystów - wyślij zgłoszenie

 
 
Dodano: 14 lutego 2018r. przez: Admin

Piekarscy muzycy grupowi jak i soliści, chórzyści, malarze, poeci, pisarze, rzeźbiarze i pozostali artyści - czekamy na Wasze zgłoszenia do powstającej bazy piekarskich artystów.
W jednym miejscu na stronie internetowej Urzędu Miasta Piekary Śląskie - w specjalnej zakładce - chcemy zebrać informację o Waszej działalności oraz wesprzeć w ten sposób Waszą promocję.

Dzięki bazie piekarskich artystów, której stworzenie zaproponowałem i nakreśliłem jej ramy, każdy będzie mógł łatwo odnaleźć i skontaktować się z interesującym go zespołem, muzykiem, chórem, poetą, malarzem jak i pozostałymi artystami i zaproponować występ, pokaz czy inną formę współpracy. Baza pozwoli także określić jakim potencjałem artystycznym dysponują Piekary Śląskie. Bardzo wiele osób z szeroko pojętej działalności kulturalnej np. muzycznej identyfikuje się mocno ze swoim miastem. Warto więc w ten sposób ich docenić i wesprzeć w codziennym funkcjonowaniu. Pierwszym etapem jest więc zebranie informacji o piekarskich artystach, a następnie umieszczenie tych informacji w atrakcyjnej, użytecznej formie na stronie internetowej. Być może dziś zaczniemy lokalnie by za chwilę stworzyć taką bazę np. dla całej metropolii czy nawet w przyszłości dla województwa. Baza będzie powstawać przy udziale zespołu prasowego urzędu miasta Piekary Śląskie jak i Pełnomocnika Prezydenta Miasta ds. Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi.

Czekamy więc na zgłoszenia zespołów i artystów indywidualnych działających zarówno zawodowo jak i amatorsko na adres: rzecznikprasowy@piekary.pl. W mailu prosimy podać: nazwę grupy lub imię i nazwisko, zdjęcie, opis zespołu bądź opis działalności, dane kontaktowe, adres strony internetowej lub profilu na portalach społecznościowych, pliki z utworami, galerie przykładowych prac do zamieszczenia na stronie itp.

Więcej informacji na stronie:

https://piekary.pl/tworzymy-baze-piekarskich-artystow/