Witamy na oficjalnej stronie.
     
  Nawigacja

 


Aktualności
O mnie
Sufler Rock Festiwal
DZIAŁALNOŚĆ W RADZIE MIASTA PIEKARY ŚLĄSKIE 2014-2018
DZIAŁALNOŚĆ W RADZIE MIASTA PIEKARY ŚLĄSKIE 2010-2014
Tu... w Piekarach wczoraj i dziś
Akcja wywieś flagę
Działalność społeczna
Brzozowice-Kamień na fotografii
i w filmie
Galeria Fotografii
Piekary w obiektywie
Historia Podnoszenia Ciężarów
w Piekarach Śląskich
W mediach
Z filmowej i muzycznej półki
Polecane strony
Polecane miejsca
Pasje-Budka Suflera
Kontakt
     
  O mnie
 

Witam serdecznie na mojej stronie.
Znajdziecie tu Państwo informacje o mnie a przede wszystkim o działalności społecznej, zainteresowaniach w tym m.in. polityka, fotografia, sport i... Budka Suflera. W dziale aktualności będę informował o wydarzeniach i bieżących interesujących sprawach. Zapraszam do odwiedzin poszczególnych działów.

Łukasz Ściebiorowski

 
     
     
  Aktualności

     
 

Niebieski Bajtel - turniej piłkarski

 
 
Dodano: 30 maja 2017r. przez: Admin

Niebieski Bajtel - turniej piłkarski roczników 2005 i młodszych po raz dziewiąty zostanie rozegrany na boisku MOSiR Andaluzja przy ul. Skłodowskiej 49 w niedzielę, 4 czerwca. Początek zawodów o godz. 14.00

Organizowany przez Stowarzyszenie Kibiców Ruchu Chorzów "Niebiescy" we współpracy z GKS „Andaluzja” i MOSiR w Piekarach Śląskich i wsparciu m.in. Fundacji "Powiatowe Dzieci" z Piekar Śl. co roku przyciąga licznie młodych piłkarzy i ich rodziców, którzy dopingują swoje pociechy. W turnieju udział zapowiedziały drużyny z piekarskich dzielnic oraz gościnnie z miejscowości ościennych. Łącznie mecze rozegra osiem zespołów. Początek imprezy zaplanowano na godzinę 13.30. Nie zabraknie dodatkowych atrakcji jak dmuchanej zjeżdżalni, malowania twarzy czy poczęstunku. Wyczekiwani, jak co roku, będą zawodnicy i osoby związane z Ruchem Chorzów. Dla młodych piłkarzy możliwość spotkania ze swoimi piłkarskimi idolami jest zawsze miłym wyróżnieniem.

Oprócz nagród dla drużyn wręczone będą również wyróżnienia indywidualne dla najlepszego zawodnika, strzelca, bramkarza. Jak co roku z radnym Grzegorzem Gowarzewski wytypuję i nagrodzę nadzieję piłkarską turnieju czyli młodego piłkarza z perspektywami na przyszłe sukcesy sportowe. Rok temu w rywalizacji "Niebieskiego Bajtla" najlepsza okazała się ekipa Olimpia I Osiedle Wieczorka. Przyznano również nagrody indywidualne dla Michała Franielczyk (zawodnik); Jakuba Turchońskiego (bramkarz), Fabiana Brewczyk (strzelec), Mariusza Gumny (najmłodszy zawodnik) oraz wyróżnienie dla Alana Nurek (nadzieja piłkarska).

Zapraszam do kibicowania najmłodszym Niebieskim Bajtlom!