Witamy na oficjalnej stronie.
     
  Nawigacja

 


Aktualności
O mnie
Sufler Rock Festiwal
DZIAŁALNOŚĆ W RADZIE MIASTA PIEKARY ŚLĄSKIE 2014-2018
DZIAŁALNOŚĆ W RADZIE MIASTA PIEKARY ŚLĄSKIE 2010-2014
Tu... w Piekarach wczoraj i dziś
Akcja wywieś flagę
Działalność społeczna
Brzozowice-Kamień na fotografii
i w filmie
Galeria Fotografii
Piekary w obiektywie
Historia Podnoszenia Ciężarów
w Piekarach Śląskich
W mediach
Z filmowej i muzycznej półki
Polecane strony
Polecane miejsca
Pasje-Budka Suflera
Kontakt
     
  O mnie
 

Witam serdecznie na mojej stronie.
Znajdziecie tu Państwo informacje o mnie a przede wszystkim o działalności społecznej, zainteresowaniach w tym m.in. polityka, fotografia, sport i... Budka Suflera. W dziale aktualności będę informował o wydarzeniach i bieżących interesujących sprawach. Zapraszam do odwiedzin poszczególnych działów.

Łukasz Ściebiorowski

 
     
     
  Aktualności

     
 

Piłkarze zakończyli rozgrywki

 
 
Dodano: 8 lipca 2017r. przez: Admin

Zakończyły się piłkarskie rozgrywki A-klasy w której w sezonie 2016/2017 występowały cztery piekarskie drużyny. Awans do ligi okręgowej, po rocznej banicji, wywalczył zespół KS Orzeł Biały Brzeziny Śląskie, który uplasował się na pierwszym miejscu z dorobkiem 65 pkt. W ostatnim meczu derbowym, rozegranym 24 czerwca, ulegli jednak 1:2 GKS Andaluzja Brzozowice-Kamień, który zajął w tabeli miejsce dziewiąte zdobywając 39 pkt. Czarni Kozłowa Góra przegrali na wyjeździe z Iskrą Lasowice 2:1, ostatecznie plasując się na wysokiej siódmej pozycji z 46 pkt na koncie. Zwycięstwem u siebie 3:1 z Górnikiem Bobrowniki Śląskie finiszowali piłkarze KS Piekary Śląskie. Zgromadzone w całym sezonie 36 pkt dało im trzynaste miejsce w tabeli. Z sukcesu, przypieczętowanego zwycięstwem w ostatnim meczu 5:0 nad Iskrą Połomia, w postaci awansu z Klasy B do Klasy A cieszyli się piłkarze KS Orkan Dąbrówka Wielka. Tym samym po roku przerwy ponownie spotkają się w kolejnym sezonie z pozostałymi piekarskimi drużynami. Gratulacje dla ekip z Brzezin Śląskich i Dąbrówki Wielkiej za wywalczone awanse jak i dla pozostałych drużyn za sportowe emocje jakie dostarczali kibicom. Teraz czas odpoczynku dla piłkarzy ale już niedługo wznowienie treningów przed kolejnym sezonem. Działacze i trenerzy zapewne już myślą o tym jak wzmocnić swoje drużyny aby można było myśleć o kolejnych awansach.

1 lipca klub DKS Czarni Kozłowa Góra obchodził jubileusz 65-lecia, natomiast w dniach 22-23 lipca 95-lecie świętować będzie GKS "Andaluzja" Brzozowice-Kamień.

Łukasz Ściebiorowski

<