Witamy na oficjalnej stronie.
     
  Nawigacja

 


Aktualności
O mnie
Sufler Rock Festiwal
DZIAŁALNOŚĆ W RADZIE MIASTA PIEKARY ŚLĄSKIE 2014-2018
DZIAŁALNOŚĆ W RADZIE MIASTA PIEKARY ŚLĄSKIE 2010-2014
Tu... w Piekarach wczoraj i dziś
Akcja wywieś flagę
Działalność społeczna
Brzozowice-Kamień na fotografii
i w filmie
Galeria Fotografii
Piekary w obiektywie
Historia Podnoszenia Ciężarów
w Piekarach Śląskich
W mediach
Z filmowej i muzycznej półki
Polecane strony
Polecane miejsca
Pasje-Budka Suflera
Kontakt
     
  O mnie
 

Witam serdecznie na mojej stronie.
Znajdziecie tu Państwo informacje o mnie a przede wszystkim o działalności społecznej, zainteresowaniach w tym m.in. polityka, fotografia, sport i... Budka Suflera. W dziale aktualności będę informował o wydarzeniach i bieżących interesujących sprawach. Zapraszam do odwiedzin poszczególnych działów.

Łukasz Ściebiorowski

 
     
     
  Aktualności

     
 

Niebieski Bajtel odbył się po raz dziewiąty - fotorelacja

 
 
Dodano: 12 czerwca 2017r. przez: Admin

Niebieski Bajtel turniej piłkarski dla dzieci, organizowany przez Stowarzyszenie Kibiców Ruchu Chorzów "Niebiescy" we współpracy z GKS „Andaluzja” Brzozowice-Kamień i MOSiR w Piekarach Śląskich oraz Fundacją "Powiatowe Dzieci" z Piekar Śląskich, odbył się po raz dziewiąty na boisku MOSiR Andaluzja w niedzielę, 4 czerwca. W turnieju zwyciężyła drużyna Olimpia Brzozowice-Kamień. W decydującym meczu pokonała Orzeł Nakło Śląskie 2:0 po rzutach karnych. Po czterech meczach obie ekipy zgromadziły po 10 pkt. Radości ze zwycięstwa ale i stylu gry swoich podopiecznych nie krył ich trener Artur Pyka. Na miejscu trzecim uplasował się Juventus oraz kolejno Brzeziny Śląskie i Kozłowa Góra. Mecze sędziowali Przemysław Marzec oraz Dariusz Pradela, który gości jako sędzia na turnieju od pierwszej edycji. Każda z drużyn rozegrała po cztery mecze, systemem każdy z każdym.

Nie zabrakło tradycyjnie wyróżnień indywidualnych. Najlepszą zawodniczką wybrano Amelię Kryczka (Orzeł Nakło Śl.), bramkarzem Karola Kocura (Brzozowice-Kamień). Najwięcej strzelonych bramek i tytuł najlepszego strzelca przypadł Szymonowi Płaczek (Juventus).

Jak co roku wspólnie z radnym Grzegorzem Gowarzewskim nagrodziłem nadzieję piłkarską turnieju, którą wybraliśmy, po konsultacjach z trenerami, Filipa Rojek (Brzozowice-Kamień). Obiecującego piłkarza z perspektywami na sukcesy sportowe w przyszłości. Wielu z nagrodzonych w poprzednich latach rozwinęło swoje umiejętności i związało swoją przyszłość na dobre z piłką nożną. Uważamy, że warto wspierać utalentowaną młodzież dlatego chętnie angażujemy się w pomoc przy organizacji Niebieskiego Bajtla. Warto podkreślić, że jest to jeden z niewielu turniejów piłkarskich organizowanych bezpośrednio przez samych kibiców.

Dla najmłodszych kibiców nie zabrakło dodatkowych atrakcji przygotowanych przez organizatorów. Było malowanie twarzy, dmuchany zamek, kolorowanki oraz poczęstunek. Za rok dziesiąta edycja turnieju i już teraz wszyscy życzyli sobie, aby można było podczas jej rozgrywania świętować szybki powrót Ruchu Chorzów do Ekstraklasy piłkarskiej.

Zapraszam do fotorelacji:

https://goo.gl/photos/uimwG15yA2ST7SNv8