Witamy na oficjalnej stronie.
     
  Nawigacja

 


Aktualności
O mnie
Sufler Rock Festiwal
DZIAŁALNOŚĆ W RADZIE MIASTA PIEKARY ŚLĄSKIE 2014-2018
DZIAŁALNOŚĆ W RADZIE MIASTA PIEKARY ŚLĄSKIE 2010-2014
Tu... w Piekarach wczoraj i dziś
Akcja wywieś flagę
Działalność społeczna
Brzozowice-Kamień na fotografii
i w filmie
Galeria Fotografii
Piekary w obiektywie
Historia Podnoszenia Ciężarów
w Piekarach Śląskich
W mediach
Polecane strony
Polecane miejsca
Pasje-Budka Suflera
Kontakt
     
  O mnie
 

Witam serdecznie na mojej stronie.
Znajdziecie tu Państwo informacje o mnie a przede wszystkim o działalności społecznej, zainteresowaniach w tym m.in. polityka, fotografia, sport i... Budka Suflera. W dziale aktualności będę informował o wydarzeniach i bieżących interesujących sprawach. Zapraszam do odwiedzin poszczególnych działów.

Łukasz Ściebiorowski

 
     
     
  Aktualności

     
 

Życzenia z okazji jubileuszu XV-lecia Powiatowego Urzędu Pracy

 
 
Dodano: 16 marca 2017r. przez: Admin

Powiatowy Urząd Pracy w Piekarach Śląskich 15 marca obchodził jubileusz XV-lecia istnienia. Na specjalnej uroczystości, która odbyła się w filii Miejskiego Domu Kultury w Kozłowej Górze gościła m.in. Prezydent Miasta Sława Umińśka-Duraj. Ponadto w odpowiedzi na zaproszenie, miałem przyjemność uczestniczyć w tym wydarzeniu z delegacją Obywatelskiego Klubu Radnych: Natalią Ciupińską-Szoska i Stanisławem Plajznerem. Przekazaliśmy Dyrekcji i zebranym licznie Pracownikom PUP serdeczne podziękowania za dotychczasową pracę i zaangażowanie oraz życzyliśmy powodzenia na następne lata działalności.

Nie ma takich słów, które opisałyby moją wdzięczność za to, czego pani dyrektor dokonała przez wszystkie lata sprawowania tej odpowiedzialnej funkcji. Podziękowania należą się także pracownikom, wykazującym się zaangażowaniem i rzetelnością. To nie tylko praca, ale też misja przynosząca satysfakcję. Dziękuję za pomoc udzieloną bezpośrednio osobom poszukującym pracy i za opiekę nad inwestorami. Życzę, by tych sił i energii nigdy Wam nie zabrakło - podkreśliła w przemówieniu Prezydent Miasta Sława Umińska-Duraj.

W krótkim wystąpieniu podkreśliłem również rolę pracodawców, których owocna działalność w znacznej mierze może przyczynić się do sukcesów Urzędu Pracy w zwalczaniu bezrobocia. Życzyłem ponadto aby w gąszczu różnych przepisów, pracownicy PUP zawsze mieli możliwość też, tak jak dotychczas, uwzględniać aspekt społeczny i czynnik ludzki w kontaktach z mieszkańcami i osobami bezrobotnymi.