Witamy na oficjalnej stronie.
     
  Nawigacja

 


Aktualności
O mnie
Sufler Rock Festiwal
DZIAŁALNOŚĆ W RADZIE MIASTA PIEKARY ŚLĄSKIE 2014-2018
DZIAŁALNOŚĆ W RADZIE MIASTA PIEKARY ŚLĄSKIE 2010-2014
Tu... w Piekarach wczoraj i dziś
Akcja wywieś flagę
Działalność społeczna
Brzozowice-Kamień na fotografii
i w filmie
Galeria Fotografii
Piekary w obiektywie
Historia Podnoszenia Ciężarów
w Piekarach Śląskich
W mediach
Z filmowej i muzycznej półki
Polecane strony
Polecane miejsca
Pasje-Budka Suflera
Kontakt
     
  O mnie
 

Witam serdecznie na mojej stronie.
Znajdziecie tu Państwo informacje o mnie a przede wszystkim o działalności społecznej, zainteresowaniach w tym m.in. polityka, fotografia, sport i... Budka Suflera. W dziale aktualności będę informował o wydarzeniach i bieżących interesujących sprawach. Zapraszam do odwiedzin poszczególnych działów.

Łukasz Ściebiorowski

 
     
     
  Aktualności

     
 

W niedzielę i poniedziałek zawody sportowe dla dzieci

 
 
Dodano: 22 sierpnia 2017r. przez: Admin

Na zakończenie wakacji wzorem ubiegłego roku z inicjatywy Obywatelskiego Klubu Radnych przy współpracy z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji oraz partnerami akcji odbędą się zawody sportowe dla dzieci.

Spotykamy się w niedzielę, 27 sierpnia o g. 10.00 na boisku MOSiR przy ul. Olimpijskiej oraz w poniedziałek, 28 sierpnia również o g. 10.00 na terenie parku przy ul. Wyspiańskiego w Kamieniu. Dzieci będą miały możliwość rywalizować w dziesięcioboju sprawnościowym Rywalizacja odbędzie się w trzech kategoriach wiekowych: do lat 6, 7-9 oraz 10-12 lat.

Przewidujemy dla najlepszych uczestników nagrody, które z pewnością przydadzą się na zbliżający się rok szkolny. Każdy z uczestników będzie mógł liczyć również na drobną przekąskę i napój.

Zawodnicy zmierzą się z dyscyplinami dostosowanymi do ich wieku. Nie zabraknie biegów, skoków w dal, slalomu z piłką czy też rzutów do celu - przybliża plan wydarzenia radny Andrzej Wymysło (OKR)

Dziękujemy naszym partnerom wydarzenia (m.in. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Miejski Dom kultury, Miejskie Centrum Informacji i Turystyki, Fundacja Andrzeja S. Piecucha "Powiatowe Dzieci", Juventus Academy, Urząd Miasta, Hurtownia Papiernicza Alex-Pol, sklepy: Gabryś, ABC ul. Okulickiego, Delikatestu u Ewy, Modry Kociołek ul. Hallera, Ubezpieczenia ul. Bytomska 92). Część z nich już rok temu wsparło organizację zawodów, które w plebiscycie na sportowe wydarzenie roku 2016 w Piekarach zajęło 3 miejsce. Zachęcamy dzieci do udziału w zmaganiach sprawnościowych - dodaje radny Stanisław Plajzner (OKR).

Patronat nad imprezą objęła Prezydent Miasta Piekary Śląskie Sława Umińska-Duraj.