Witamy na oficjalnej stronie.
     
  Nawigacja

 


Aktualności
O mnie
Sufler Rock Festiwal
DZIAŁALNOŚĆ W RADZIE MIASTA PIEKARY ŚLĄSKIE 2014-2018
DZIAŁALNOŚĆ W RADZIE MIASTA PIEKARY ŚLĄSKIE 2010-2014
Tu... w Piekarach wczoraj i dziś
Akcja wywieś flagę
Działalność społeczna
Brzozowice-Kamień na fotografii
i w filmie
Galeria Fotografii
Piekary w obiektywie
Historia Podnoszenia Ciężarów
w Piekarach Śląskich
W mediach
Polecane strony
Polecane miejsca
Pasje-Budka Suflera
Kontakt
     
  O mnie
 

Witam serdecznie na mojej stronie.
Znajdziecie tu Państwo informacje o mnie a przede wszystkim o działalności społecznej, zainteresowaniach w tym m.in. polityka, fotografia, sport i... Budka Suflera. W dziale aktualności będę informował o wydarzeniach i bieżących interesujących sprawach. Zapraszam do odwiedzin poszczególnych działów.

Łukasz Ściebiorowski

 
     
     
  Aktualności

     
 

Informacja o dyżurach radnych

 
 
Dodano: 2 stycznia 2017r. przez: Admin

Nowy Rok, nowe zadania i wyzwania jak i kontynuacja wielu wcześniejszych spraw, i akcji społecznych. Również tych wobec mieszkańców. Wspólnie z radnymi Obywatelskiego Klubu Radnych działamy więc dalej na forum piekarskiego samorządu jak i w samej radzie miasta. Ważnych tematów, które zasygnalizowaliśmy już w naszej opinii do budżetu miasta na rok 2017, nie zabraknie. Początek roku to prace i spotkania dotyczące kształtu i formy budżetu obywatelskiego. Zależy nam również na jak najmniej bezbolesnym przeprowadzeniu w mieście reformy edukacji. Z pewnością ten temat zdominuje pierwsze miesiące roku. Oczywiście pozostajemy z Państwem w kontakcie i służymy naszą pomocą wypełniając obowiązki radnych. Jak zawsze do dyspozycji mieszkańców są nasze telefony kontaktowe, adresy mailowe czy też strona internetowa.

Wspólnie z radnym Grzegorz Gowarzewski w każdy pierwszy poniedziałek miesiąca między g. 17-18 pełnię dyżury w siedzibie Klubu Spółdzielni Mieszkaniowej na Os. Powstańców Śl. (ul. Skłodowskiej-Curie 83).

2.01, 6.02, 6.03, 3.04, 8.05, 5.06, 3.07, 4.09, 2.10, 6.11, 4.12.2017r* *za wyjątkiem sierpnia; w maju spotkanie w drugi poniedziałek miesiąca

Radna Helena Warczok w Filii Miejskiego Domu Kultury w Kozłowej Górze przy ul. Tarnogórskiej 49 w godz. od 18:00 do 19:00 w każdy pierwszy wtorek miesiąca. Pozostali radni Obywatelskiego Klubu Radnych Natalia Ciupińska-Szoska, Maciej Czempiel, Stanisław Plajzner, Andrzej Wymysło w miejscach i terminach po uprzednim uzgodnieniu telefonicznym.

Jeszcze raz życzę Państwu Szczęśliwego 2017 Roku!