Witamy na oficjalnej stronie.
     
  Nawigacja

 


Aktualności
O mnie
Sufler Rock Festiwal
DZIAŁALNOŚĆ W RADZIE MIASTA PIEKARY ŚLĄSKIE 2014-2018
DZIAŁALNOŚĆ W RADZIE MIASTA PIEKARY ŚLĄSKIE 2010-2014
Tu... w Piekarach wczoraj i dziś
Akcja wywieś flagę
Działalność społeczna
Brzozowice-Kamień na fotografii
i w filmie
Galeria Fotografii
Piekary w obiektywie
Historia Podnoszenia Ciężarów
w Piekarach Śląskich
W mediach
Polecane strony
Polecane miejsca
Pasje-Budka Suflera
Kontakt
     
  O mnie
 

Witam serdecznie na mojej stronie.
Znajdziecie tu Państwo informacje o mnie a przede wszystkim o działalności społecznej, zainteresowaniach w tym m.in. polityka, fotografia, sport i... Budka Suflera. W dziale aktualności będę informował o wydarzeniach i bieżących interesujących sprawach. Zapraszam do odwiedzin poszczególnych działów.

Łukasz Ściebiorowski

 
     
     
  Aktualności

     
 

W sprawie remontu chodnika przy żłobku

 
 
Dodano: 1 kwietnia 2017r. przez: Admin

W związku z rozwiązaniem z dniem 28.10.2016 umowy dotychczasowego użytkowania wieczystego przez Spółdzielnię Mieszkaniową odcinka chodnika prowadzącego od Miejskiego Gimnazjum nr 4 wzdłuż ogrodzenia Żłobka Miejskiego do skrzyżowania ulicy Skłodowskiej-Curie i Ks. Krupy wspólnie z radnym Grzegorzem Gowarzewskim zwróciliśmy się do Prezydent Miasta Piekary Śląskie Sławy Umińskiej-Duraj z wnioskiem z dnia 10.03.2017 o uwzględnienie tegoż odcinka w bieżących remontach dróg i chodników.

W odpowiedzi dostaliśmy informacje, że przedmiotowy chodnik zostanie niezwłocznie zlecony do remontu.

Remont tego chodnika był przedmiotem naszych wniosków w latach poprzednich. W sprawie tej były do nas jako radnych kierowane również prośby ze strony mieszkańców Osiedla Powstańców Śląskich. Dziękujemy więc wszystkim za zaangażowanie w tym temacie. Dotychczasowy stan własności gruntów uniemożliwiał zaangażowanie miasta. Remont w najbliższym możliwym czasie wydaje się więc, ze względu na zły stan tego chodnika i ze względów estetycznych, w pełni zasadny.