Witamy na oficjalnej stronie.
     
  Nawigacja

 


Aktualności
O mnie
Sufler Rock Festiwal
DZIAŁALNOŚĆ W RADZIE MIASTA PIEKARY ŚLĄSKIE 2014-2018
DZIAŁALNOŚĆ W RADZIE MIASTA PIEKARY ŚLĄSKIE 2010-2014
Tu... w Piekarach wczoraj i dziś
Akcja wywieś flagę
Działalność społeczna
Brzozowice-Kamień na fotografii
i w filmie
Galeria Fotografii
Piekary w obiektywie
Historia Podnoszenia Ciężarów
w Piekarach Śląskich
W mediach
Polecane strony
Polecane miejsca
Pasje-Budka Suflera
Kontakt
     
  O mnie
 

Witam serdecznie na mojej stronie.
Znajdziecie tu Państwo informacje o mnie a przede wszystkim o działalności społecznej, zainteresowaniach w tym m.in. polityka, fotografia, sport i... Budka Suflera. W dziale aktualności będę informował o wydarzeniach i bieżących interesujących sprawach. Zapraszam do odwiedzin poszczególnych działów.

Łukasz Ściebiorowski

 
     
     
  Aktualności

     
 

Narodowe, wspólne czytanie "Qua vadis"

 
 
Dodano: 5 września 2016r. przez: Admin

W sobotę, 3 września miałem przyjemność uczestniczyć Narodowym Czytaniu "Qua vadis" przygotowanym na piekarskim rynku przez Miejską Bibliotekę Publiczną. W czytaniu tego wybitnego dzieła wzięli udział m.in. Prezydent Miasta Sława Umińska-Duraj, radni, policjanci, dyrektorzy miejskich instytucji, bibliotekarze, mieszkańcy. Wszyscy podeszli do zadania z przejęciem ale i dużym respektem do lektury. Zawiłych słów do przeczytania bowiem nie brakowało :)

Czytanie "Quo vadis" odbyło się również w Miejskim Gimnazjum nr 4 w poniedziałek, 5 września gdzie przypadła mi, wspólnie z dyrektorem szkoły Panem Michałem Sojką, do przeczytania również mała część powieści dla uczniów klas trzecich. Dziękuję za zaproszenia, warto było powrócić do treści "Qua vadis".