Witamy na oficjalnej stronie.
     
  Nawigacja

 


Aktualności
O mnie
Sufler Rock Festiwal
DZIAŁALNOŚĆ W RADZIE MIASTA PIEKARY ŚLĄSKIE 2014-2018
DZIAŁALNOŚĆ W RADZIE MIASTA PIEKARY ŚLĄSKIE 2010-2014
Tu... w Piekarach wczoraj i dziś
Akcja wywieś flagę
Działalność społeczna
Brzozowice-Kamień na fotografii
i w filmie
Galeria Fotografii
Piekary w obiektywie
Historia Podnoszenia Ciężarów
w Piekarach Śląskich
W mediach
Polecane strony
Polecane miejsca
Pasje-Budka Suflera
Kontakt
     
  O mnie
 

Witam serdecznie na mojej stronie.
Znajdziecie tu Państwo informacje o mnie a przede wszystkim o działalności społecznej, zainteresowaniach w tym m.in. polityka, fotografia, sport i... Budka Suflera. W dziale aktualności będę informował o wydarzeniach i bieżących interesujących sprawach. Zapraszam do odwiedzin poszczególnych działów.

Łukasz Ściebiorowski

 
     
     
  Aktualności

     
 

Dni Miasta 2015 za nami a wkrótce kolejne wydarzenia

 
 
Dodano: 14 lipca 2015r. przez: Admin

Piekary Śląskie świętowały Dni Miasta od 9 do 12 lipca. Czterodniowa zabawa przyciągnęła na stadion MOSiR niezliczone ilości mieszkańców ale i gości spoza miasta. Wśród nich przedstawiciele partnerskiego miasta, czeskiego Kromeriz. W pierwszy dzień imprezy - czwartek - gwiazdą był zespół ENEJ a w piątek mogliśmy usłyszeć różne kapele na koniec dnia wystąpiła Sylwia Grzeszczak. Sobota należała do Śląskiej Gali Biesiadnej podczas której przez scenę przewinęło się wielu wykonawców znanych m.in. z Radia Piekary 88,7 FM. w czwarty, niedzielny dzień usłyszeliśmy takie zespoły jak: Mass Solitude, Drogę Ewakuacyjną, Kolbyskray, Full Light, Absynth, Osadę Vida i na finał klasyków polskiej sceny rockowej zespół IRA. Wydarzeniom muzycznym towarzyszyły przez cztery dni m.in. takie atrakcje jak park rozrywki, gastronomia a także co było pewną nowością podczas Dni Miasta prezentacja piekarskich organizacji pozarządowych a wśród nich pojawiły się m.in. stowarzyszenie Komitet Obywatelski Miasta Piekary Śląskie i MKS "Olimpia".

Kolejne Dni Miasta za rok a już dziś warto pomyśleć o ich kształcie, zwłaszcza, że w 2016 swoje dwudziestolecie działalności obchodzić będzie Radio Piekary co z pewnością stanie się też przyczynkiem do dobrej zabawy.

W tym roku jednak jeszcze wiele zaplanowanych imprez i wydarzeń w mieście, takich jak np. Hip-Hopowe Żniwa na Kopcu 8 sierpnia a następnie 12 sierpnia Piekarska Noc Spadających Gwiazd. 12 września zapowiadane już wydarzenie a mianowicie Sufler Rock Festiwal - festiwal piosenek Budki Suflera na który serdecznie zapraszam.

Dni Miasta Pieakry Śląskie widziane okiem kamery:

źródło: SkyProVideo