Witamy na oficjalnej stronie.
     
  Nawigacja

 


Aktualności
O mnie
Sufler Rock Festiwal
DZIAŁALNOŚĆ W RADZIE MIASTA PIEKARY ŚLĄSKIE 2014-2018
DZIAŁALNOŚĆ W RADZIE MIASTA PIEKARY ŚLĄSKIE 2010-2014
Tu... w Piekarach wczoraj i dziś
Akcja wywieś flagę
Działalność społeczna
Brzozowice-Kamień na fotografii
i w filmie
Galeria Fotografii
Piekary w obiektywie
Historia Podnoszenia Ciężarów
w Piekarach Śląskich
W mediach
Polecane strony
Polecane miejsca
Pasje-Budka Suflera
Kontakt
     
  O mnie
 

Witam serdecznie na mojej stronie.
Znajdziecie tu Państwo informacje o mnie a przede wszystkim o działalności społecznej, zainteresowaniach w tym m.in. polityka, fotografia, sport i... Budka Suflera. W dziale aktualności będę informował o wydarzeniach i bieżących interesujących sprawach. Zapraszam do odwiedzin poszczególnych działów.

Łukasz Ściebiorowski

 
     
     
  Aktualności

     
 

Dni Miasta Piekary Śląskie w dniach 15-17 lipca.

 
 
Dodano: 29 czerwca 2016r. przez: Admin

Dni Piekar Śląskich czyli wydarzenie na które co roku czekają mieszkańcy nie tylko naszego miasta, odbędzie się w dniach 15-17 lipca. W tym roku o doborze wykonawców decydowali przede wszystkim mieszkańcy poprzez głosowanie w specjalnej sondzie. Swoją opinię kogo zaprosić na Dni Miasta wyraziła, poprzez Młodzieżowa Radę Miasta, również młodzież szkolna. W większości udało się te oczekiwania spełnić. Nie zabraknie więc muzycznych gwiazd. W piątek, 15 lipca będzie to m.in. Ewa Farna a także nasze piekarskie zespoły Full, Light i Silesian Cowboys. Dzień później, 16 lipca na scenie m.in. Bednarek oraz Oberschlesien. Ci ostatni mieli wystąpić już rok temu ale na przeszkodzie stanęła choroba wokalisty. Tym razem z pewnością nie zabraknie energii jaka płynie wobec publiczności od tego zespołu. Niedziela, 17 lipca należeć będzie do Varius Manx & Kasi Stankiewicz oraz do zespołu Lemon.

Nie zabraknie ponadto regionalnej muzyki, namiotów Radia Piekary i występu kabaretu. W ramach imprez towarzyszących pojawią się rozmaite rozgrywki sportowe dla dzieci i dorosłych, plenerowa zumba, pokazy ratownictwa i prezentacje pojazdów policyjnych i straży pożarnej.

Dla najmłodszych będzie niespodzianka - „Bajkowy domek”, czyli zajęcia prowadzone przez animatorów codziennie w godzinach 14-20, a dla poszukiwaczy przygód i wrażeń – Wesołe Miasteczko.

Szczegółowy program trzydniowej imprezy na plakacie. Warto zarezerwować sobie czas już dziś. Polecam wizytę w Piekarach Śląskich na stadionie MOSiR w dniach 15-17 lipca.