Witamy na oficjalnej stronie.
     
  Nawigacja

 


Aktualności
O mnie
Sufler Rock Festiwal
DZIAŁALNOŚĆ W RADZIE MIASTA PIEKARY ŚLĄSKIE 2014-2018
DZIAŁALNOŚĆ W RADZIE MIASTA PIEKARY ŚLĄSKIE 2010-2014
Tu... w Piekarach wczoraj i dziś
Akcja wywieś flagę
Działalność społeczna
Brzozowice-Kamień na fotografii
i w filmie
Galeria Fotografii
Piekary w obiektywie
Historia Podnoszenia Ciężarów
w Piekarach Śląskich
W mediach
Polecane strony
Polecane miejsca
Pasje-Budka Suflera
Kontakt
     
  O mnie
 

Witam serdecznie na mojej stronie.
Znajdziecie tu Państwo informacje o mnie a przede wszystkim o działalności społecznej, zainteresowaniach w tym m.in. polityka, fotografia, sport i... Budka Suflera. W dziale aktualności będę informował o wydarzeniach i bieżących interesujących sprawach. Zapraszam do odwiedzin poszczególnych działów.

Łukasz Ściebiorowski

 
     
     
  Aktualności

     
 

Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej z wizytą w Piekarach Śląskich

 
 
Dodano: 25 listopada 2016r. przez: Admin

Prezydent RP Andrzej Duda odwiedził w środowe popołudnie, 23 listopada Piekary Śląskie. Złożył kwiaty u stóp Kopca Wyzwolenia i odwiedził piekarską Bazylikę. W Urzędzie Miasta spotkał się z posłami i samorządowcami w tym wojewodą śląskim, przedstawicielami Rady Miasta i instytucji miejskich. W spotkaniu tym miałem zaszczyt uczestniczyć wspólnie z reprezentantami Obywatelskiego Klubu Radnych. Następnie w Parku Wolności przy zbiegu ulic Ziętka i Bytomskiej Prezydent Andrzej Duda wygłosił okolicznościowe przemówienie. Rozmawiał również z przybyłymi mieszkańcami, którzy mieli okazję do zrobienia wspólnych zdjęć i rozmowy z Prezydentem.

Warto podkreślić dobrą znajomość spraw i potrzeb Piekar Śląskich jaką przedstawił Prezydent Andrzej Duda w swoim wystąpieniu. Myślę, że duża zasługa w tym Prezydent Piekar Śląskich Sławy Umińskiej-Duraj, której zabiegi z pewnością przyczyniły się do tego, że głowa Państwa odwiedziła Piekary Śląskie. Było to duże wyróżnienie dla miasta i jego mieszkańców.

(Foto UM Piekary Śląskie)