Witamy na oficjalnej stronie.
     
  Nawigacja

 


Aktualności
O mnie
Sufler Rock Festiwal
DZIAŁALNOŚĆ W RADZIE MIASTA PIEKARY ŚLĄSKIE 2014-2018
DZIAŁALNOŚĆ W RADZIE MIASTA PIEKARY ŚLĄSKIE 2010-2014
Tu... w Piekarach wczoraj i dziś
Akcja wywieś flagę
Działalność społeczna
Brzozowice-Kamień na fotografii
i w filmie
Galeria Fotografii
Piekary w obiektywie
Historia Podnoszenia Ciężarów
w Piekarach Śląskich
W mediach
Polecane strony
Polecane miejsca
Pasje-Budka Suflera
Kontakt
     
  O mnie
 

Witam serdecznie na mojej stronie.
Znajdziecie tu Państwo informacje o mnie a przede wszystkim o działalności społecznej, zainteresowaniach w tym m.in. polityka, fotografia, sport i... Budka Suflera. W dziale aktualności będę informował o wydarzeniach i bieżących interesujących sprawach. Zapraszam do odwiedzin poszczególnych działów.

Łukasz Ściebiorowski

 
     
     
  Aktualności

     
 

Kolejne Halowe Mistrzostwa Piekar Śląskich w Piłce Nożnej za nami.

 
 
Dodano: 01 lutego 2016r. przez: Admin

Organizowane były przez MOSiR i KS Piekary (ubiegłoroczni zwycięzcy). Zwycięzcom tegorocznego turnieju, który miałem przyjemność w sobotę, 30 stycznia w Hali MOSiR Olimpia otwierać jako Przewodniczący Komisji Edukacji, Kultury i Sportu wraz z dyrektorem MOSiR Łukaszem Tomczykiem została drużyna Czarni Kozłowa Góra.

Wysoki poziom, emocje, liczne bramki ale i parady bramkarskie to wszystko sprawia, że co roku turniej jest przedsmakiem zbliżającej się rundy wiosennej już na piłkarskich boiskach.

Może nie w pełni oddaje to co się będzie działo na murawie podczas ligowych rozgrywek ale z pewnością pokazuje, która drużyna może dominować.

W tym roku turniej rozgrywany był systemem każdy z każdym z czym najlepiej poradziła sobie i najwięcej punktów zdobyła wspomniana ekipa z Kozłowej Góry (10 pkt - najlepszy zawodnik Damian Fritsch). Kolejne miejsca zajęły drużyny: Orzeł Biały Brzeziny Śląskie (8 pkt - najlepszy zawodnik Adam Benjamin), GKS Andaluzja Brzozowice-Kamień (7 pkt - najlepszy zawodnik Maciej Trefon), Orkan Dąbrówka Wielka (1 pkt - najlepszy zawodnik Mieczysław Postek), KS Piekary (1 pkt - najlepszy zawodnik Sławomir Wojtacha). Okolicznościowe Puchary i gratulacje zwycięzcom przekazała na zakończenie zawodów Prezydent Miasta Sława Umińska-Duraj, która życzyła zawodnikom również udanych przygotowań do rundy wiosennej i sukcesów w rozgrywkach ligowych.

Turniej był ponadto okazją do spotkania się i rozmów środowiska sportowego, a zwłaszcza piłkarskiego, naszego miasta. Nie zabrakło dyskusji na temat problemów, planów ale i sytuacji nie tylko w piekarskim sporcie. Należałoby sobie tylko życzyć, żeby trybuny podczas takiego turnieju wypełniały się kibicami do ostatniego miejsca. W końcu piłkarze nie grają tylko dla siebie ale zwłaszcza dla kibiców i sympatyków sportu. Mam nadzieję, że wiosną frekwencja na boiskach pod tym względem będzie lepsza. Warto w ten sposób wspierać nasze piekarskie kluby.

Więcej zdjęć:

https://goo.gl/photos/bRENSQSsg2yeEzdB6