Witamy na oficjalnej stronie.
     
  Nawigacja

 


Aktualności
O mnie
Sufler Rock Festiwal
DZIAŁALNOŚĆ W RADZIE MIASTA PIEKARY ŚLĄSKIE 2014-2018
DZIAŁALNOŚĆ W RADZIE MIASTA PIEKARY ŚLĄSKIE 2010-2014
Tu... w Piekarach wczoraj i dziś
Akcja wywieś flagę
Działalność społeczna
Brzozowice-Kamień na fotografii
i w filmie
Galeria Fotografii
Piekary w obiektywie
Historia Podnoszenia Ciężarów
w Piekarach Śląskich
W mediach
Polecane strony
Polecane miejsca
Pasje-Budka Suflera
Kontakt
     
  O mnie
 

Witam serdecznie na mojej stronie.
Znajdziecie tu Państwo informacje o mnie a przede wszystkim o działalności społecznej, zainteresowaniach w tym m.in. polityka, fotografia, sport i... Budka Suflera. W dziale aktualności będę informował o wydarzeniach i bieżących interesujących sprawach. Zapraszam do odwiedzin poszczególnych działów.

Łukasz Ściebiorowski

 
     
     
  Aktualności

     
 

Siódmy raz zagra Niebieski Bajtel

 
 
Dodano: 30 sierpnia 2015r. przez: Admin

Niebieski Bajtel – turniej piłkarski (dla młodzieży z rocznika 2004 i młodszych) po raz siódmy zagości na boisku MOSiR „Andaluzja” w Brzozowicach-Kamieniu w sobotę, 5 września o godz. 10:00. Przeprowadzony będzie przez Stowarzyszenie Kibiców Ruchu Chorzów "Niebiescy" we współpracy z GKS „Andaluzja” i MOSiR. W turnieju udział zapowiedziały jak co roku drużyny z piekarskich dzielnic oraz gościnnie z Rudy Śląskiej, Tarnowskich Gór, Nakła Śląskiego i Radlina. Emocji piłkarskich z pewnością nie zabraknie a dodatkowo przygotowane będą również atrakcje dla dzieci i okolicznościowe upominki. Organizatorzy starają się aby nagrody wręczali piłkarze Ruchu Chorzów m.in. Michał Helik i Mariusz Stępiński. Przewidziano kategorie: najlepszy zawodnik, bramkarz, strzelec. Specjalną nagrodę w imieniu własnym i radnego Grzegorza Gowarzewskiego wręczę dla nadziei piłkarskiej turnieju. Rok temu taką nagrodą wyróżniłem Dominika Balon z Brzozowic-Kamienia a we wcześniejszych latach: Sebastian Jachna (Kamień/Manhattan), Kacper Sadlok (Kamień/Manhattan), Jakub Siwek (Kamień/Manhattan), Rafał Czora (Brzozowice).

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszam na turniej całymi rodzinami aby podpatrywać w akcji i gorąco dopingować być może przyszłych reprezentantów kraju.

Wcześniejsze edycje wygrywały kolejno drużyny: Kamień-Manhattan, Brzozowice-Kamień, Brzeziny Śl., UKS Ruch Chorzów, Kamień-Manhattan, Pogoń Ruda Śląska.