Witamy na oficjalnej stronie.
     
  Nawigacja

 


Aktualności
O mnie
Sufler Rock Festiwal
DZIAŁALNOŚĆ W RADZIE MIASTA PIEKARY ŚLĄSKIE 2014-2018
DZIAŁALNOŚĆ W RADZIE MIASTA PIEKARY ŚLĄSKIE 2010-2014
Tu... w Piekarach wczoraj i dziś
Akcja wywieś flagę
Działalność społeczna
Brzozowice-Kamień na fotografii
i w filmie
Galeria Fotografii
Piekary w obiektywie
Historia Podnoszenia Ciężarów
w Piekarach Śląskich
W mediach
Polecane strony
Polecane miejsca
Pasje-Budka Suflera
Kontakt
     
  O mnie
 

Witam serdecznie na mojej stronie.
Znajdziecie tu Państwo informacje o mnie a przede wszystkim o działalności społecznej, zainteresowaniach w tym m.in. polityka, fotografia, sport i... Budka Suflera. W dziale aktualności będę informował o wydarzeniach i bieżących interesujących sprawach. Zapraszam do odwiedzin poszczególnych działów.

Łukasz Ściebiorowski

 
     
     
  Aktualności

     
 

Przygotowania placówek oświaty do nowego roku szkolnego

 
 
Dodano: 26 sierpnia 2015r. przez: Admin

Początek nowego roku szkolnego 2015/2016 już 1 września. Również w Piekarach Śląskich do szkolnych law powrócą uczniowie a także do swoich sal przedszkolaki. W piekarskich placówkach trwają ostatnie przygotowania do przyjęcia dzieci i młodzieży. Kończą się drobne remonty (malowania sal, cyklinowanie parkietów itp.) jak i większe inwestycje (np. remont sali sportowej w MSP nr 11). Niektóre placówki czekają jeszcze na realizacje inwestycji w ramach budżetów obywatelskich (np. plac zabaw przy Miejskim Przedszkolu nr 15). Jak zapowiadali na obradach komisji Wiceprezydent Krzysztof Turzański i przedstawiciele wydziału inwestycji i remontów wszystkie projekty powinny zostać zakończone w tym roku.
Warto podkreślić, że wiele remontów i prac konserwatorskich odbywa się również przy dużym wsparciu rodziców (środki przekazywane na radę rodziców) jak dochodów własnych szkół i sponsorów. Oczywiście nie brakuje środków finansowych z budżetu miasta. W ostatnich dniach przed rozpoczęciem roku szkolnego odwiedzam placówki oświatowe. Poniżej kilka zdjęć.