Witamy na oficjalnej stronie.
     
  Nawigacja

 


Aktualności
O mnie
Sufler Rock Festiwal
DZIAŁALNOŚĆ W RADZIE MIASTA PIEKARY ŚLĄSKIE 2014-2018
DZIAŁALNOŚĆ W RADZIE MIASTA PIEKARY ŚLĄSKIE 2010-2014
Tu... w Piekarach wczoraj i dziś
Akcja wywieś flagę
Działalność społeczna
Brzozowice-Kamień na fotografii
i w filmie
Galeria Fotografii
Piekary w obiektywie
Historia Podnoszenia Ciężarów
w Piekarach Śląskich
W mediach
Polecane strony
Polecane miejsca
Pasje-Budka Suflera
Kontakt
     
  O mnie
 

Witam serdecznie na mojej stronie.
Znajdziecie tu Państwo informacje o mnie a przede wszystkim o działalności społecznej, zainteresowaniach w tym m.in. polityka, fotografia, sport i... Budka Suflera. W dziale aktualności będę informował o wydarzeniach i bieżących interesujących sprawach. Zapraszam do odwiedzin poszczególnych działów.

Łukasz Ściebiorowski

 
     
     
  Aktualności

     
 

Z wizytą w radiowej "Trójce"

 
 
Dodano: 5 września 2016r. przez: Admin

W piątek, 2 września skorzystałem z okazji na kolejną wizytę w studio radiowej "Trójki" podczas "Listy przebojów". W czerwcu trafiłem na Piotra Metza a tym razem listę prowadził sam... Marek Niedźwiecki czyli redaktor, który z najsłynniejszą listą przebojów w Polsce związany jest od początku jej istnienia. Sam "listę" w miarę możliwości regularnie słucham od 1992 roku, kiedy to koleżanki jeszcze w szkole podstawowej poleciły mi ten program :) Korzystając z okazji przekazałem Markowi Niedźwieckiemu promocyjną płytę zespołu Ash'n'becher (zwycięzcy I edycji Sufler Rock Festiwalu) i informacje o II edycji Sufler Rock Festiwalu.

W pamięci wciąż pozostaje również wizyta w studio im. Agnieszki Osieckiej podczas niezapomnianego koncertu "Cień wielkiej góry" Budki Suflera w 2011 roku o którym szerzej wspominam w dziale Pasje na mojej stronie...