Witamy na oficjalnej stronie.
     
  Nawigacja

 


Aktualności
O mnie
Sufler Rock Festiwal
DZIAŁALNOŚĆ W RADZIE MIASTA PIEKARY ŚLĄSKIE 2014-2018
DZIAŁALNOŚĆ W RADZIE MIASTA PIEKARY ŚLĄSKIE 2010-2014
Tu... w Piekarach wczoraj i dziś
Akcja wywieś flagę
Działalność społeczna
Brzozowice-Kamień na fotografii
i w filmie
Galeria Fotografii
Piekary w obiektywie
Historia Podnoszenia Ciężarów
w Piekarach Śląskich
W mediach
Polecane strony
Polecane miejsca
Pasje-Budka Suflera
Kontakt
     
  O mnie
 

Witam serdecznie na mojej stronie.
Znajdziecie tu Państwo informacje o mnie a przede wszystkim o działalności społecznej, zainteresowaniach w tym m.in. polityka, fotografia, sport i... Budka Suflera. W dziale aktualności będę informował o wydarzeniach i bieżących interesujących sprawach. Zapraszam do odwiedzin poszczególnych działów.

Łukasz Ściebiorowski

 
     
     
  Aktualności

     
 

Wyniki plebiscyty na najlepszego radnego Piekar Śląskich

 
 
Dodano: 05 grudnia 2016r. przez: Admin

Dziękuję za zaufanie i oddane głosy na moją osobę w plebiscycie na najlepszego radnego Piekar Śląskich w połowie kadencji przeprowadzonego przez serwis "Nasze miasto" i "Dziennik Zachodni".

Zajęte drugie miejsce z pewnością motywuje mnie do dalszej efektywnej działalności na forum samorządu i w Radzie Miasta :)

Gratuluję zwycięzcy plebiscytu oraz koleżankom i kolegom radnym z Obywatelskiego Klubu Radnych za osiągnięte wysokie miejsca: Natalia Ciupińska - Szoska miejsce 3 (3086 głosów), Maciek Czempiel na miejscu 5 (2136 głosów), Andrzej Wymysło m. 7 (1750), Helena Warczok m. 8 (1733), Grzegorz Gowarzewski m. 11 (1577) i Stanisław Plajzner m. 15 (487).

Oczywiście właściwą ocenę otrzymamy od Państwa już za 2 lata w kolejnych wyborach samorządowych. Staramy się jednak efektywnie działać przez całą kadencję.

Szczegóły i pełne wyniki plebiscytu na stronie:

http://piekaryslaskie.naszemiasto.pl/plebiscyt/wyniki/najlepszy-radny-w-piekarach-slaskich-2016-to-juz-polowa-kadencji-jak-ich-oceniacie-plebiscyt,36725,t,id.html