Witamy na oficjalnej stronie.
     
  Nawigacja

 


Aktualności
O mnie
Sufler Rock Festiwal
DZIAŁALNOŚĆ W RADZIE MIASTA PIEKARY ŚLĄSKIE 2014-2018
DZIAŁALNOŚĆ W RADZIE MIASTA PIEKARY ŚLĄSKIE 2010-2014
Tu... w Piekarach wczoraj i dziś
Akcja wywieś flagę
Działalność społeczna
Brzozowice-Kamień na fotografii
i w filmie
Galeria Fotografii
Piekary w obiektywie
Historia Podnoszenia Ciężarów
w Piekarach Śląskich
W mediach
Polecane strony
Polecane miejsca
Pasje-Budka Suflera
Kontakt
     
  O mnie
 

Witam serdecznie na mojej stronie.
Znajdziecie tu Państwo informacje o mnie a przede wszystkim o działalności społecznej, zainteresowaniach w tym m.in. polityka, fotografia, sport i... Budka Suflera. W dziale aktualności będę informował o wydarzeniach i bieżących interesujących sprawach. Zapraszam do odwiedzin poszczególnych działów.

Łukasz Ściebiorowski

 
     
     
  Aktualności

     
 

Wykonano oczekiwany remont chodnika

 
 
Dodano: 15 kwietnia 2017r. przez: Admin

Blisko miesiąc temu wspólnie z radnym Grzegorzem Gowarzewskim, w odpowiedzi na prośby mieszkańców, złożyliśmy wniosek do Prezydent Miasta Sławy Umińskiej-Duraj o remont chodnika pomiędzy przedszkolem a żłobkiem na Osiedlu Powstańców Śl. Tak jak pisałem już wcześniej (http://sciebiorowski.pl/chodnikzlobek.html), dostaliśmy odpowiedź, że chodnik będzie niezwłocznie przez miasto wyremontowany. Tak też się stało i dziś nowy chodnik jest już gotowy.

Przypomnę, że w październiku ubiegłego roku teren ten "wrócił" z użytkowania wieczystego przez Spółdzielnie Mieszkaniową do miasta i pojawiła się formalna możliwość na remont. To tylko chodnik chciałoby się powiedzieć ale sprawa bardzo cieszy bo przez ostatnie lata wielokrotnie zwracano się do nas radnych o interwencje w tej sprawie. Pisma kierowali i interweniowali w sprawie również spółdzielcy. Szybka decyzja Pani Prezydent i pracowników Wydziału Inwestycji i Gospodarki Komunalnej i mamy efekt. Oczywiście dalej pilotujemy inne ważne remonty, mając jednak na uwadze ograniczone możliwości budżetowe