Witamy na oficjalnej stronie.
     
  Nawigacja

 


Aktualności
O mnie
Sufler Rock Festiwal
DZIAŁALNOŚĆ W RADZIE MIASTA PIEKARY ŚLĄSKIE 2014-2018
DZIAŁALNOŚĆ W RADZIE MIASTA PIEKARY ŚLĄSKIE 2010-2014
Tu... w Piekarach wczoraj i dziś
Akcja wywieś flagę
Działalność społeczna
Brzozowice-Kamień na fotografii
i w filmie
Galeria Fotografii
Piekary w obiektywie
Historia Podnoszenia Ciężarów
w Piekarach Śląskich
W mediach
Polecane strony
Polecane miejsca
Pasje-Budka Suflera
Kontakt
     
  O mnie
 

Witam serdecznie na mojej stronie.
Znajdziecie tu Państwo informacje o mnie a przede wszystkim o działalności społecznej, zainteresowaniach w tym m.in. polityka, fotografia, sport i... Budka Suflera. W dziale aktualności będę informował o wydarzeniach i bieżących interesujących sprawach. Zapraszam do odwiedzin poszczególnych działów.

Łukasz Ściebiorowski

 
     
     
  Aktualności

     
 

Remont chodnika na Osiedlu Powstańców Śląskich zakończony

 
 
Dodano: 06 listopada 2015r. przez: Admin

Zakończył się długo wyczekiwany przez mieszkańców Osiedla Powstańców Śląskich remont chodnika wokół osiedla. Dokończenia wymagał odcinek od bloku 129 do 95. Wcześniejsze odcinki w poprzednich latach (od strony bloków 87 do 95) wykonywane były etapami. Tym razem udało się zamknąć, rozpoczęty w lipcu, całościowo już remont w październiku.

Przypomnę, że o ten remont zabiegaliśmy u poprzednich władz miasta jako radni z Grzegorzem Gowarzewskim jeszcze w poprzedniej kadencji. Dużą determinacją wykazali się również mieszkańcy osiedla. Podziękowania kieruję więc do Prezydent Miasta Sławy Umińskiej-Duraj ale i do wydziału Inwestycji i Remontów UM, którzy podjęli decyzję o remoncie w tym roku.

Poprawił się komfort korzystania z tego chodnika ale i estetyka tej części Osiedla. Zakończyła się również rozbudowa placu zabaw na terenie Miejskiego Przedszkola nr 15 wskazanego przez mieszkańców w ramach budżetu obywatelskiego. Dodatkowo wykonano niezbędną wymianę ogrodzenia terenu przedszkola i placu zabaw.