Witamy na oficjalnej stronie.
     
  Nawigacja

 


Aktualności
O mnie
Sufler Rock Festiwal
DZIAŁALNOŚĆ W RADZIE MIASTA PIEKARY ŚLĄSKIE 2014-2018
DZIAŁALNOŚĆ W RADZIE MIASTA PIEKARY ŚLĄSKIE 2010-2014
Tu... w Piekarach wczoraj i dziś
Akcja wywieś flagę
Działalność społeczna
Brzozowice-Kamień na fotografii
i w filmie
Galeria Fotografii
Piekary w obiektywie
Historia Podnoszenia Ciężarów
w Piekarach Śląskich
W mediach
Polecane strony
Polecane miejsca
Pasje-Budka Suflera
Kontakt
     
  O mnie
 

Witam serdecznie na mojej stronie.
Znajdziecie tu Państwo informacje o mnie a przede wszystkim o działalności społecznej, zainteresowaniach w tym m.in. polityka, fotografia, sport i... Budka Suflera. W dziale aktualności będę informował o wydarzeniach i bieżących interesujących sprawach. Zapraszam do odwiedzin poszczególnych działów.

Łukasz Ściebiorowski

 
     
     
  Aktualności

     
 

Otwarcie po remoncie hali sportowej w Brzezinach Śląskich

 
 
Dodano: 7 listopada 2016r. przez: Admin

Hala sportowa MOSiR przy Miejskiej Szkole Podstawowej nr 14 w Brzezinach Śląskich została otwarta po generalnym remoncie. W tej kadencji to kolejna ważna, obok oddania pełnowymiarowego boiska ze sztuczną nawierzchnią, inwestycja sportowa w mieście. Uroczystość otwarcia przy obecności przedstawicieli władz miasta, uczniów, środowiska sportowego i mieszkańców, połączona z występami młodych sportowców odbyła piątek, 4 listopada. Hala sportowa im. Joachima Świętka w Brzezinach Śląskich prezentuje się jak nowa. Oby owocnie służyła uczniom Miejskiej Szkoły Podstawowej nr 14, którzy już teraz aktywnie zasilają różne sekcje sportowe w mieście - ostatnio zwłaszcza podnoszenia ciężarów. Hala, zgodnie z jej pierwotnym przeznaczeniem, będzie też zapewne znów zapleczem dla gimnastyków.

Z niecierpliwością będziemy wyczekiwać realizacji kolejnych inwestycji w infrastrukturę sportową. Oczywiście na to wszystko trzeba pozyskiwać zewnętrzne środki finansowe jak i jako Rada Miasta wspólnie z Prezydent musimy zabezpieczyć stosowne kwoty w budżecie miasta a nie jest to łatwe bo potrzeb z różnych dziedzin i oczekiwań mieszkańców jest bardzo dużo. Wierzę jednak, że krok po kroku zmodernizujemy w najbliższych latach bazę sportową w mieście.

Materiał na stronie UM:

http://piekary.pl/news,article,1531,sala_gimnastyczna_jak_nowa