Witamy na oficjalnej stronie.
     
  Nawigacja

 


Aktualności
O mnie
Sufler Rock Festiwal
DZIAŁALNOŚĆ W RADZIE MIASTA PIEKARY ŚLĄSKIE 2014-2018
DZIAŁALNOŚĆ W RADZIE MIASTA PIEKARY ŚLĄSKIE 2010-2014
Tu... w Piekarach wczoraj i dziś
Akcja wywieś flagę
Działalność społeczna
Brzozowice-Kamień na fotografii
i w filmie
Galeria Fotografii
Piekary w obiektywie
Historia Podnoszenia Ciężarów
w Piekarach Śląskich
W mediach
Polecane strony
Polecane miejsca
Pasje-Budka Suflera
Kontakt
     
  O mnie
 

Witam serdecznie na mojej stronie.
Znajdziecie tu Państwo informacje o mnie a przede wszystkim o działalności społecznej, zainteresowaniach w tym m.in. polityka, fotografia, sport i... Budka Suflera. W dziale aktualności będę informował o wydarzeniach i bieżących interesujących sprawach. Zapraszam do odwiedzin poszczególnych działów.

Łukasz Ściebiorowski

 
     
     
  Aktualności

     
 

Foto-video relacja z wizyty Papieża Franciszka w Częstochowie

 
 
Dodano: 1 sierpnia 2016r. przez: Admin

Światowe Dni Młodzieży 2016 za nami. Trzeba przyznać, że były to wyjątkowe dni. Młodzież, która zgromadziła się w Krakowie wcześniej odwiedziła przecież poszczególne diecezje w całym kraju. W Piekarach również liczne grupy znalazły noclegi. Nie zabrakło przygotowanych dla nich atrakcji w których udział wzięli również bardzo chętnie i licznie piekarzanie. Była oczywiście wizyta w Bazylice, na wzgórzu kalwaryjski, na Kopcu Wyzwolenia. Były atrakcje sportowe jak turniej piłkarski na Orliku przy AZS (LO) a nawet występy muzyczne podczas zorganizowanej 21 lipca przy Bazylice Fiesty.

Bardzo ważnym wydarzeniem była wizyta Papieża Franciszka w Częstochowie na Jasnej Górze gdzie w czwartek 28 lipca odprawił mszę świętą z okazji 1050 rocznicy Chrztu Polski. Na Błonia wokół Jasnej Góry przybyło, jak to wcześniej bywało podczas spotkań Janem Pawłem II czy też Benedyktem XVI, bardzo wielu pielgrzymów. Zapraszam do obejrzenia krótkiej foto-video relacji.