Witamy na oficjalnej stronie.
     
  Nawigacja

 


Aktualności
O mnie
Sufler Rock Festiwal
DZIAŁALNOŚĆ W RADZIE MIASTA PIEKARY ŚLĄSKIE 2014-2018
DZIAŁALNOŚĆ W RADZIE MIASTA PIEKARY ŚLĄSKIE 2010-2014
Tu... w Piekarach wczoraj i dziś
Akcja wywieś flagę
Działalność społeczna
Brzozowice-Kamień na fotografii
i w filmie
Galeria Fotografii
Piekary w obiektywie
Historia Podnoszenia Ciężarów
w Piekarach Śląskich
W mediach
Polecane strony
Polecane miejsca
Pasje-Budka Suflera
Kontakt
     
  O mnie
 

Witam serdecznie na mojej stronie.
Znajdziecie tu Państwo informacje o mnie a przede wszystkim o działalności społecznej, zainteresowaniach w tym m.in. polityka, fotografia, sport i... Budka Suflera. W dziale aktualności będę informował o wydarzeniach i bieżących interesujących sprawach. Zapraszam do odwiedzin poszczególnych działów.

Łukasz Ściebiorowski

 
     
     
  Aktualności

     
 

Kadencja Rady Miasta Piekary Śląskie na półmetku

 
 
Dodano: 13 grudnia 2016r. przez: Admin

16 listopada minęły 2 lata od wyborów samorządowych w których z ramienia KWW Krzysztofa Turzańskiego i Sławy Umińskiej-Duraj do Rady Miasta weszło 8 radnych, tworząc Obywatelski Klub Radnych (OKR). 30 listopada 2014 roku w drugiej turze wyborów prezydenckich na Prezydenta Miasta Piekary Śląskie została wybrana Sława Umińska-Duraj. Urząd objęła po złożeniu przysięgi przed Radą Miasta i mieszkańcami na uroczystej sesji 8 grudnia. Dziś więc czas na podsumowania półmetku kadencji 2014-2018. Obszerny artykuł z podsumowaniem działalności radnych Obywatelskiego Klubu Radnych znajdziecie Państwo w nowym wydaniu "Przeglądu Piekarskiego" nr 140. Zachęcam do lektury. Artykuł do pobrania również na mojej stronie lub w wydaniu internetowym "Przeglądu Piekarskiego":

Spotkanie mieszkańców z Prezydent i Radnymi Miasta Piekary Śląskie na którym zostanie podsumowane dotychczasowe 2 lata jak i przedstawione plany na kolejne lata odbędzie się w czwartek, 15 grudnia o g. 18.00 w Miejskim Domu Kultury przy ul. Bytomskiej 73. Nie zabraknie okazji do rozmów. Serdecznie wszystkich zapraszam.