Witamy na oficjalnej stronie.
     
  Nawigacja

 


Aktualności
O mnie
Sufler Rock Festiwal
DZIAŁALNOŚĆ W RADZIE MIASTA PIEKARY ŚLĄSKIE 2014-2018
DZIAŁALNOŚĆ W RADZIE MIASTA PIEKARY ŚLĄSKIE 2010-2014
Tu... w Piekarach wczoraj i dziś
Akcja wywieś flagę
Działalność społeczna
Brzozowice-Kamień na fotografii
i w filmie
Galeria Fotografii
Piekary w obiektywie
Historia Podnoszenia Ciężarów
w Piekarach Śląskich
W mediach
Polecane strony
Polecane miejsca
Pasje-Budka Suflera
Kontakt
     
  O mnie
 

Witam serdecznie na mojej stronie.
Znajdziecie tu Państwo informacje o mnie a przede wszystkim o działalności społecznej, zainteresowaniach w tym m.in. polityka, fotografia, sport i... Budka Suflera. W dziale aktualności będę informował o wydarzeniach i bieżących interesujących sprawach. Zapraszam do odwiedzin poszczególnych działów.

Łukasz Ściebiorowski

 
     
     
  Aktualności

     
 

II edycja Sufler Rock Festiwal - trwa nabór zespołów i wykonawców

 
 
Dodano: 6 sierpnia 2016r. przez: Admin

Trwaj przygotowania do II edycji Sufler Rock Festiwalu, w przygotowaniach, których wspólnie z Ośrodkiem Kultury "Andaluzja" mam zaszczyt uczestniczyć. Wydarzenie zaplanowane zostało na 8 października.

Obecnie wszyscy chętni - zespoły, wykonawcy, duety muzyczne - którzy chcieliby wystąpić w części konkursowej i zgodnie z hasłem festiwalu ZAGRAĆ 2-3 utwory Budki Suflera, WYGRAĆ atrakcyjne nagrody oraz BYĆ SŁAWNYM mogą zgłaszać się do 20 września. Formularz do pobrania na stronie www.okandaluzja.pl

W jury zasiądą m.in. eks-muzycy Budki Suflera a gwiazdą wieczoru, która uświetni wieczór swoim koncertem będzie Izabela Trojanowska! Nie zabraknie również akcentów muzycznych piekarskich muzyków.

O festiwalu informują media. Dołączają również kolejni partnerzy festiwalu. 8 października na pewno warto być w OK "Andaluzja".