Witamy na oficjalnej stronie.
     
  Nawigacja

 


Aktualności
O mnie
Sufler Rock Festiwal
DZIAŁALNOŚĆ W RADZIE MIASTA PIEKARY ŚLĄSKIE 2014-2018
DZIAŁALNOŚĆ W RADZIE MIASTA PIEKARY ŚLĄSKIE 2010-2014
Tu... w Piekarach wczoraj i dziś
Akcja wywieś flagę
Działalność społeczna
Brzozowice-Kamień na fotografii
i w filmie
Galeria Fotografii
Piekary w obiektywie
Historia Podnoszenia Ciężarów
w Piekarach Śląskich
W mediach
Polecane strony
Polecane miejsca
Pasje-Budka Suflera
Kontakt
     
  O mnie
 

Witam serdecznie na mojej stronie.
Znajdziecie tu Państwo informacje o mnie a przede wszystkim o działalności społecznej, zainteresowaniach w tym m.in. polityka, fotografia, sport i... Budka Suflera. W dziale aktualności będę informował o wydarzeniach i bieżących interesujących sprawach. Zapraszam do odwiedzin poszczególnych działów.

Łukasz Ściebiorowski

 
     
     
  Aktualności

     
 

Z płytami winylowymi w radiu

 
 
Dodano: 25lutego 2016r. przez: Admin

W poniedziałkowy wieczór, 22 lutego miałem przyjemność gościć na antenie Radia Piekary w audycji Adama Grucy "Czarne płyty". Zgodnie z charakterem audycji zaprezentowałem słuchaczom wybrane utwory Budki Suflera i muzyków związanych z zespołem. Na radiowej antenie zabrzmiały: "Samotny nocą" (z płyty "Cień wielkiej góry - Live 2011"), "Słońca jakby mniej" (płyta "Ona przyszła prosto z chmur"), "Czas ołowiu" ("1974-1984"), "Wielki kpiarz" (Cross & Cugowski Krzysztof), "Tyle samo prawd ile kłamstw" (Budka Suflera & Izabela Trojanowska). Utwory niekoniecznie z tych najbardziej popularnych ale z pewnością wartych przypomnienia. Z każdym z nich wiąże się pewna historia, którą przytoczyłem słuchaczom. Nie zabrakło również okazji, żeby zaprosić zainteresowane zespoły i wykonawców do udziału w części konkursowej II edycji Sufler Rock Festiwalu - piosenek Budki Suflera, który odbędzie się 8 października 2016 w Ośrodku Kultury "Andaluzja".

Zapraszam wszystkich zainteresowanych do odsłuchania fragmentów audycji a także do odbiorników radiowych gdzie dobrych audycji i programów na antenie Radia Piekary (88,7 FM) nie brakuje.

NAGRANIE