Witamy na oficjalnej stronie.
     
  Nawigacja

 


Aktualności
O mnie
Sufler Rock Festiwal
DZIAŁALNOŚĆ W RADZIE MIASTA PIEKARY ŚLĄSKIE 2014-2018
DZIAŁALNOŚĆ W RADZIE MIASTA PIEKARY ŚLĄSKIE 2010-2014
Tu... w Piekarach wczoraj i dziś
Akcja wywieś flagę
Działalność społeczna
Brzozowice-Kamień na fotografii
i w filmie
Galeria Fotografii
Piekary w obiektywie
Historia Podnoszenia Ciężarów
w Piekarach Śląskich
W mediach
Polecane strony
Polecane miejsca
Pasje-Budka Suflera
Kontakt
     
  O mnie
 

Witam serdecznie na mojej stronie.
Znajdziecie tu Państwo informacje o mnie a przede wszystkim o działalności społecznej, zainteresowaniach w tym m.in. polityka, fotografia, sport i... Budka Suflera. W dziale aktualności będę informował o wydarzeniach i bieżących interesujących sprawach. Zapraszam do odwiedzin poszczególnych działów.

Łukasz Ściebiorowski

 
     
     
  Aktualności

     
 

Rada Miasta podjęła uchwały o przyznaniu tytułu Zasłużony dla Miasta Piekary Śląskie

 
 
Dodano: 26 maja 2017r. przez: Admin

Dwa piekarskie kluby KS Orzeł Biały Brzeziny Śląskie i GKS "Andaluzja" Brzozowice-Kamień z tytułem "Zasłużony dla Miasta Piekary Śląskie". Uchwały w tej sprawie podjęliśmy podczas sesji Rady Miasta, która odbyła się 25 maja w Miejskim Domu Kultury. Nominacje do nagrody rekomendowała Radzie Miasta, po rozpatrzeniu stosownych wniosków, Przewodnicząca Kapituły tytułu "Zasłużony dla Miasta Piekary Śląskie".

Z pewnością to ważne wydarzenie dla środowiska sportowego w mieście. Dwa zasłużone i z dużymi osiągnięciami sportowymi kluby otrzymają te wyróżnienie. Będzie to uhonorowanie dla wszystkich osób, które tworzą i tworzyły historię tych klubów na przestrzeni lat. Zwłaszcza dla zawodników, trenerów, działaczy ale i sympatyków. Uroczystość wręczenia tytułu i specjalnych statuetek odbędzie się w ciągu najbliższych tygodni.

KS Orzeł Biały Brzeziny Śląskie to klub z 97-letnią tradycją. Obecnie z sekcją piłki nożnej.

GKS "Andaluzja" Brzozowice-Kamień obchodzi w tym roku jubileusz 95-lecia (uroczystości odbędą się w dniach 22-23 lipca). Działają w nim sekcje piłki nożnej i podnoszenia ciężarów.