Witamy na oficjalnej stronie.
     
  Nawigacja

 


Aktualności
O mnie
Sufler Rock Festiwal
DZIAŁALNOŚĆ W RADZIE MIASTA PIEKARY ŚLĄSKIE 2014-2018
DZIAŁALNOŚĆ W RADZIE MIASTA PIEKARY ŚLĄSKIE 2010-2014
Tu... w Piekarach wczoraj i dziś
Akcja wywieś flagę
Działalność społeczna
Brzozowice-Kamień na fotografii
i w filmie
Galeria Fotografii
Piekary w obiektywie
Historia Podnoszenia Ciężarów
w Piekarach Śląskich
W mediach
Polecane strony
Polecane miejsca
Pasje-Budka Suflera
Kontakt
     
  O mnie
 

Witam serdecznie na mojej stronie.
Znajdziecie tu Państwo informacje o mnie a przede wszystkim o działalności społecznej, zainteresowaniach w tym m.in. polityka, fotografia, sport i... Budka Suflera. W dziale aktualności będę informował o wydarzeniach i bieżących interesujących sprawach. Zapraszam do odwiedzin poszczególnych działów.

Łukasz Ściebiorowski

 
     
     
  Aktualności

     
 

Na koniec wakacji zawody sportowe dla najmłodszych

 
 
Dodano: 2 września 2016r. przez: Admin

Z inicjatywy Obywatelskiego Klubu Radnych wspólnie z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w sobotę 27 sierpnia na boisku MOSiR przy ul. Olimpijskiej oraz w poniedziałek, 29 sierpnia na terenie parku przy ul. Wyspiańskiego w Kamieniu przeprowadziliśmy Dziecięce zawody sportowe. Rywalizacja, której towarzyszyło dużo ruchu, uśmiechów i radości dzieci, odbywała się w trzech kategoriach wiekowych: przedszkola, szkoły podstawowe klasy I-III oraz IV-VI. Każdy z uczestników otrzymał upominki, pamiątkowe medale a najlepsi nagrody specjalne (przybory szkolne) i dyplomy.

Zawodnicy walczyli w dziesięcioboju w którym dyscypliny dostosowane były do wieku uczestników. Nie zabrakło biegów - pod czujnym okiem radnego Andrzeja Wymysło (aktywnego biegacza) , skoków w dal, trójskoku, slalomu z piłką czy też rzutów do celu. Na koniec odbył się specjalny tzw. bieg australijski - który zaproponował radny Stanisław Plajzner.

Zawody były doskonałą okazją do promocji aktywności ruchowej wśród dzieci a także postaw fair play w sporcie.

Dziękuję wszystkim partnerom i sponsorom (Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Zakład Gospodarki Komunalnej, Juventus Academy, Urząd Miasta, Radio Piekary, Hurtownia Papiernicza Alex-Pol i Fundacja Andrzeja S. Piecucha "Powiatowe Dzieci"), którzy włączyli się w organizację wydarzenia. Podziękowania również dla Prezydent Miasta Sławy Umińskiej-Duraj za objęcie wydarzenia Honorowym Patronatem. To pierwsze zawody sportowe tego typu, których organizacji podjęliśmy się jako radni Obywatelskiego Klubu Radnych. Mam nadzieję, że za rok będziemy mogli powtórzyć wydarzenie.