Witamy na oficjalnej stronie.
     
  Nawigacja

 


Aktualności
O mnie
Sufler Rock Festiwal
DZIAŁALNOŚĆ W RADZIE MIASTA PIEKARY ŚLĄSKIE 2014-2018
DZIAŁALNOŚĆ W RADZIE MIASTA PIEKARY ŚLĄSKIE 2010-2014
Tu... w Piekarach wczoraj i dziś
Akcja wywieś flagę
Działalność społeczna
Brzozowice-Kamień na fotografii
i w filmie
Galeria Fotografii
Piekary w obiektywie
Historia Podnoszenia Ciężarów
w Piekarach Śląskich
W mediach
Polecane strony
Polecane miejsca
Pasje-Budka Suflera
Kontakt
     
  O mnie
 

Witam serdecznie na mojej stronie.
Znajdziecie tu Państwo informacje o mnie a przede wszystkim o działalności społecznej, zainteresowaniach w tym m.in. polityka, fotografia, sport i... Budka Suflera. W dziale aktualności będę informował o wydarzeniach i bieżących interesujących sprawach. Zapraszam do odwiedzin poszczególnych działów.

Łukasz Ściebiorowski

 
     
     
  Aktualności

     
 

Życzenia na rozpoczęcie nowego roku szkolnego.

 
 
Dodano: 1 września 2016r. przez: Admin

Rozpoczyna się Nowy Rok Szkolny 2016/2017. 1 września miałem zaszczyt uczestniczyć w rozpoczęciu nowego roku szkolnego pierwszych klas w Miejskim Gimnazjum nr 4 połączone z otwarciem Gimnazjalnego Ośrodka Szkolenia sportu Młodzieżowego w koszykówce dziewcząt. Bardzo dziękuję Dyrekcji i Pracownikom za zaproszenie.

Wszystkim Uczniom, Pracownikom Pedagogicznym, Administracyjnym i Obsługi w placówkach oświatowych, nie tylko w Piekarach Śląskich, składam serdeczne życzenia wszelkiej pomyślności w nowym roku szkolnym. Życzę, aby był to dobry rok pełny sukcesów i pozytywnych chwil oraz możliwości realizowania planów i rozwijania swoich pasji.

W okresie wakacyjnym wyremontowano wiele klas i pomieszczeń. W części z środków budżetowych miasta, w części ze wsparcia instytucji prywatnych a przede wszystkim rodziców. Niezastąpiony okazał się, jak co roku, w przygotowaniu klas personel administracyjny. Wszystkim należą się słowa uznania za przygotowanie placówek oświatowych do kolejnego roku szkolnego.

*zdjęcia wykonane w salach i pomieszczeniach Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 2 w Piekarach Śląskich